EN GÜÇLÜ BAĞLANTI NOKTANIZ

MF GÖMÜLÜ KAYAR KAPI TUTUCULAR

PDF İndir

Flush ve ProFlush Sürgülü Kapı Mandalları içeride bulunan harekete geçirme kolu, engebeliği ortadan kaldırmak ve kapıların gömme ceplere tam olarak oturmasına izin vermek için ince panel kapılar üzerine bir gömme profil oluşturur. Çoğu tasarım formatını karşılamak için çoklu kaplamalı ve kavisli veya açılı konturda mevcuttur. Tam kapalı ProFlush modeli, su geçirmez sığdırmayı ve diğer avantajları sağlar. 12.5 mm (.50 ) kapılardaki hızlı ve kolay kurulum için özel olarak tasarlanmış olan, ara parça aksesuarlarıyla birlikte kullanıldığında daha ince profil kaplamaları da barındırabilir. Düz yüz tasarımı, kapıların tamamen gömülü ceplerine girebilmesine olanak tanıyan daha geniş bir hareket aralığına olanak tanır. Entegre anahtar kilidi seçenekleri, kurulumunuzdaki tüm Southco One Look, One Lock mandalları arasında tek bir anahtar kullanma olanağı ile güvenlik sağlar. Basit tasarım, tek dişli bir tutturucu kullanarak dikdörtgen panel kesimine çabucak monte edilir.

ÖZELLİKLER

Dikdörtgen şekilli tasarım çoklu malzeme / sonlandırma seçeneklerinde mevcuttur - paslanmaz çelik, net eloksallı alüminyum, siyah eloksallı alüminyum ve beyaz toz kaplamalı kaplama.

Oval ve kare şeklinde tasarım, paslanmaz çelik malzeme / kaplama olarak mevcuttur

ProFlush modelinin Star Lock seçeneği, geliştirilmiş güvenlik için üç eksenli pin bardak kilit takımı

ProFlush modeli aynı zamanda kavrama tutma seçeneği sunar

Siyah veya şeffaf eloksallı alüminyumdan temin edilebilen opsiyonel ayırıcı aksesuarlar, şekilli tutacakları 9 mm (.354 ) kalınlığa kadar ince kaplara uyarlar.

UYGULAMA ALANLARI

  • Deniz
  • Eğlence Araçları

ONURFIX BÜLTEN ABONELİĞİ


Şirketimiz ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Copyright © 2015 Onurfix.com.tr