EN GÜÇLÜ BAĞLANTI NOKTANIZ

Havacılık

Bağlantı elemanları sektörünün lider firması Onurfix, havacılık endüstrisi iç mekan uygulamaları için kilitleme, sabitleme, konumlandırma uygulamaları için geniş bir ürün portföyü sunmaktadır.  Havacılık endüstrisinde ihtiyaç duyulan konfor, güvenlik ve verimlilik gibi konularda küresel uyum ve endüstri standartlarını karşılayan yüksek mühendislikle farklı malzemelerden üretilen ürünlerle havacılık endüstrisinin ihtiyaçları en üst düzeyde karşılanır.

Günümüzde yeni uçak tasarımlarında kullanılan yaygın malzemeler; hafif ancak alüminyum ve termoplastik gibi mühendislik sonucu elde edilmiş alaşımlar ve kompozitler içermekle birlikte, yalnızca yapısal ve dış alanlarda değil, oturma, erişim panelleri, bilgi- eğlence sistemleri ve hava trafiği gibi pek çok farklı havacılık uygulamasında dayanıklılık ve dayanım sağlamaya devam etmektedir.

Konumlandırma menteşeleri ve ekran montaj aparatları serisi işlevselliği sağlar ve kabinlerde yolcu konforunu maksimum düzeye çıkarır. Menteşe grupları erişim panellerinin açılıp kapanmasında, kolçaklarda, tepsilerde, eğlence sistemlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Elektronik erişim çözümleriyle güvenlik, emniyetli kilitleme, uzaktan erişim ve kontrol sağlanabilir. Kalkış, iniş ve türbülans sırasında erişim noktalarının güvenli kalması sağlanır. Elektronik kilitler, uçak mürettebatının bagaj kapları, lavabolar ve yiyecek tepsilerine güvenle erişimini sağlarlar.

Uçaklarda; aydınlatma armatürleri, mutfak kapıları, koltuklar, kabinler klima kanalları, iniş takımları, kargo bölümleri, kokpit aletleri, kontrol panelleri, elektronik paneller, lavabolar ve yer destek ekipmanlarında kullanılabilir.

Onurfix sunduğu çözümlerle güvenilir bir tasarım ve tedarik ortağıdır. Havacılık endüstrisinde aşağıdaki maddeleri korumayı taahhüt eder.

  • Yolcu uçuş deneyimini en üst düzeye çıkarmak
  • Hizmet görevlerini güvenli bir şekilde yerine getirilmesini sağlamak
  • Bakım işlemlerini optimize etmek
  • Uçak iç mekan tasarımlarını uygulanmasında yardımcı olmak
  • Havacılık kalite  standartlarını karşılamak

ONURFIX BÜLTEN ABONELİĞİ


Şirketimiz ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Copyright © 2015 Onurfix.com.tr