EN GÜÇLÜ BAĞLANTI NOKTANIZ

Onurfix 1984 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kuruluş yıllarında hırdavat ve teknik malzeme ithalatı ile iştigal eden firma, Türkiye’de sanayinin gelişmesiyle üretim sistemlerinin çeşitleneceğini öngörerek montaj sistemleri ve montaj ekipmanları konusunda uzmanlaşmaya karar vermiştir.

1987 yılında ithal ettiği somunlu perçin grubu ile Türkiye’de sanayi sektörünü ilk defa vida civata gibi alışılmış montaj ürünleri dışında daha teknolojik ve yenilikçi ürünlerle tanıştıran Onurfix, sonraki yıllarda müşteri memnuniyetini önemseyen kaliteden asla ödün vermeyen, teknik bilgiyi içselleştiren ve paylaşan yapısıyla üretici şirketlerin, fabrikaların vazgeçemedikleri tedarikçisi olmuştur.

Ürünlerin tasarım ve üretim sürecinde ihtiyaç duyulan;

  • Kaliteli ürün
  • Teknik bilgi
  • Ürün çeşitliliği
  • Stok gücü
  • Zamanında teslimat

Konularında hassas bir duruş sergileyen Onurfix, bir satıcı firma değil, kendini üretim sürecinin parçası, çözüm ortağı olarak görmektedir.

Onurfix üreticilerin daha hızlı ve daha az maliyetli üretim yapmalarına olanak sağlayan teknolojik ve yenilikçi ürün grubuyla çalıştığı kurumlara değer katmayı ilke edinmiştir.

 

SOSYAL MEDYADA ONURFİX'E ULAŞMAK İÇİN:

alt alt alt alt

Copyright © 2015 Onurfix.com.tr