EN GÜÇLÜ BAĞLANTI NOKTANIZ

Günümüzde üretim maliyetlerini ve zamanlarını azaltmak için farklı endüstrilerdeki firmalar alternatif bağlantı elemanları aramaktadır. Bu tarz ihtiyaçları karşılamak için klipsler ideal bir çözümdür. Onurfix, uygulanmaları kolay, farklı malzemelerde kullanılabilen klipsleri metal ve plastik çeşitleri ile geniş bir yelpaze ile piyasaya sunmaktadır.

Klipsler otomotiv, beyaz eşya, elektrik, elektronik, mobilya, ısıtma, soğutma sektörlerinde çeşitli bağlantı uygulamalarında başarıyla kullanılmaktadır. İhtiyaca göre kablo, boru, hortum klipsleripanel klipsleri, kapak klipslerigeçiş engelleyici klipslervidalı klipsler giderek artan bir şekilde kullanılmaktadır. Söz konusu ürünler, ciddi mühendislik çalışmaları ile ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmaktadır. Değişen sofistike ihtiyaçları karşılamak için ürün geliştirme çalışmaları sürekli olarak devam etmektedir.

Kablo, hortum, boru klipsleri sınıflandırmadan anlaşılacağı üzere kablo, boru veya hortumların kullanım alanlarında düzenli yerleştirilmeleri için pratik şekilde kullanılabilen klipslerdir. Metal saca tutturulabilen, vidayla uygulanabilen, kendinden yapışkanlı olarak yüzeye tutturulabilen, birden fazla kablo veya boruyu düzenli bir şekilde sabitleyebilen, çoklu kablo demetlerini bir arada tutabilen, kabloları bağlayarak konumlayabilen, metallere açılan deliklerde kablo zedelenmelerini önleyebilen çeşitlerle kullanıma sunulmaktadır. Metal ve plastik malzemeden üretilmektedir. Metal klipsler, farklı kaplama seçenekleri ile kullanıma sunulmaktadır.

Panel klipsleri panellerin birleştirilmesi ve sabitlenmesi için kullanılmaktadır. Döşemelerde, malzemenin zedelenmeden sabitlenmesinde, açılıp kapanan uygulamalarda kullanılmaktadır.  Otomotiv döşemeleri, ses izolasyon çalışmaları, beyaz eşya sektöründe açılıp kapatılan kapaklarda, renk kartelaların yapılması,  metal L profillerin birleştirilmesi gibi uygulamalar için uygun çözümlerdir.  

Kapak klipsleri, metal, plastik, plastik perdeli, plastik sızdırmaz, plastik kilitli tiplerde deliklerin kapatılması, kapatılan delikte isteğe göre havalandırma veya sızdırmazlık özelliği kazanılması için kullanılır.

Geçiş engelleyici klipsler uygulandıkları yerde bağlantı parçalarının sabitlenerek bütünlüğün korunması için kullanılır.

Vidalı klipsler kullanım alanı yaygın, çeşit zenginliğinin yüksek olduğu ürün grubudur. Elektrik panoları, beyaz eşya, otomotiv, mobilya, büro mobilyaları, soğuk oda panelleri sıklıkla kullanıldıkları uygulamalardır. Kullanım alanına göre metal ve plastik alternatifleri bulunmaktadır.   

Onurfix,  geniş stok çeşitliliği ile hızlı teslimat, kanıtlanmış çözümler, uzman bilgi ve desteği ile AR-GE süreçlerinize katkı sağlamaktadır. Onurfix, klips konusunda da güvenilir çözüm ortağınız olmayı hedeflemektedir.   

Copyright © 2015 Onurfix.com.tr