EN GÜÇLÜ BAĞLANTI NOKTANIZ

Kilitlenebilir Gaz Yayları

PDF İndir

Kilitleme gazı yayları oturma ve yatma konumlarının rahat ve güvenli bir şekilde ayarlanması için ve aynı zamanda makine kapaklarının zahmetsiz ve hassas çalışması için kullanılır. Kilitleme gazı yayları, herhangi bir inme konumunda değişken kilitleme sağlar.

Bu hem elastik kilitleme (tamponlama) ve katı kilitleme ile mümkündür. Geniş gaz yaylarımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Özel işlevler sayesinde konfor ve çalışma açısından özel avantajlar sunmaktadır. Farklı uç bağlantı parçaları ve ayırma sistemleri ile ürün yelpazesini tamamlar ve her türlü uygulama için size uygun kilitlenebilir gazlı yayı sunar.

Varilock kilit gazı basma yayında, basınç borusunun iç alanını iki çalışma odasına bölen bir piston mevcuttur. İki hazne arasındaki bağlantı kanalında, pistonun tamamen içeri girmesini önleyen bir valf bulunur. Sonuç; Varilock’un herhangi bir duruş konumunda kilitlenebilmesidir. Valfi açmak için piston çubuğundaki serbest bırakma pimi etkinleştirilmelidir. Kilitleme gazı veya gaz basınçlı yay ile sert ve elastik kilitleme gaz yay arasında bir ayrım yapılır.

KULLANIM ALANLARI
  •  Otomotiv 
  •  Endüstri
  •  Mobilya
  •  Havacılık
  •  Medikal

ONURFIX BÜLTEN ABONELİĞİ


Şirketimiz ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Copyright © 2015 Onurfix.com.tr