EN GÜÇLÜ BAĞLANTI NOKTANIZ

The Huck® Güneş Sistemi

Güneş paneli kurulumunun benzersiz gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanan Huck® Solar System ™, hız ve doğrulukta çığır açtı. Özel bağlantı elemanları ve montaj aletlerini içeren geniş ürün yelpazesiyle bu sistem, anahtar teslim panel kurulumu sağlamaktadır.
 

Huck Güneş Sistemi Bağlantı Elemanları

Arconic Fastening Systems and Rings (AFSR), günümüzde güneş enerjisi uygulamaları için en güçlü ve en dayanıklı bağlantı elemanlarını sunarak kurulumu daha hızı ve verimli hale getirdi. Bu bağlantı elemanları arasında BobTail® HuckBolt®, özel cıvatalar, yapısal perçinler ve benzersiz 2 parçalı kendiliğinden topraklanan BobTail bulunmaktadır. Tümü, en yüksek düzeyde kurulum verimliliği ve uzun vadeli güvenilirlik sağlamak üzere tasarlanmıştır. Geleneksel bağlantı elemanlarına oranla  tutma gücünü 5-10 kat arttıran Huck bağlantı elemanları,  pazarda en yüksek seviyede titreşim direncini karşılayan yeni performans standardını belirlemiştir.

 Huck® BobTail®

 • Eşsiz kurulum hızı - bağlantı elemanı başına 2 saniyeden az
 • Geleneksel somun ve cıvatalara oranla 5 kata kadar yorulma mukavemeti
 • Kurulum için çivi kopmasına gerek kalmaz, metal üzerinde korozyona maruz kesit bırakmaz
 • Eşsiz titreşim direnci seviyesi

Kendiliğinden Topraklanan BobTail

 • Standart BobTail özelliklerine ek olarak kendinden topraklama özelliği
 • Envanter, kurulum süresi ve maliyetleri düşürerek karmaşık topraklama kurulumlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. 
 • Basit görsel denetimle doğru montajı kontrolü

Magna-Lok® Delik Sıvayan Perçin

 • Güneş uygulamaları için özel olarak tasarlanmış komple delik dolduran, neme dayanıklı perçin
 • Geniş kavrama aralığı ile farklı kalınlıklarda kullanma imkanı
 • Eşsiz mekanik kilit, yüklü şartlarda bağlantı elemanının bütünlüğünü sağlar.
 • Basit görsel denetimle doğru montaj kontrolü

Huck BOM®

 • Dünyadaki en yüksek mukavemetli büyük boyutlu mekanik bağlantı elemanı
 • Genellikle kaynak işlemi yerine kullanılır. 
 • Kör birleştirme uygulamaları için etkilidir. 
 • Titreşime dayanıklı - zamanla gevşemez


 

 

 

Huck Solar System Tooling & Power Systems

Huck, panel kurulumlarının benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan makine ve enerji sistemleri sunmaktadır. Aşağıda Güneş enerjisi montaj uygulamaları için kullanılan aletleri görebilirsiniz.

 

Powerig® Model 913H / F

Huck Model 913H Powerig® taşınabilir, benzinli, hidrolik güç kaynağıdır. Bu sistem tüm Huck hidrolik ekipmanlarını hava veya elektrik tesisatı bulunmayan herhangi bir ortamda çalıştıracak şekilde tasarlanmıştır.

 

Powerig Model 940

Huck Model 940 Powerig, sahada kullanıma uygun portatif bir ünitedir. Kolay taşınabilir, 115 veya 220 Volt ile çalışabilen, dayanıklı bağlantı sağlayan bir üründür.

 

SF20 Kurulum Aracı

Huck’un tescilli, gelişmiş öne doğru sıvayan aleti, BobTail bağlantı elemanlarının montajı için hafif, yüksek performanslı bir alettir. Sıkı, yer kısıtlaması olan uygulamalar için, bu alet operatöre elini, uygulama esnasında montaj noktasından güvenli bir mesafede konumlandırmasına izin verir.

 

A1100 BT-Aracı

Huck A1100 BT-Tool, 1/4 ” Alüminyum BobTail bağlantı elemanlarının montajı için özel olarak tasarlanmıştır.  Hafif ve kullanımı kolay olan alet, 90 psi hava basıncıyla çalışır. A1100 BT-Tool, zorlu saha şartlarında düşük bakım gerektirecek şekilde tasarlandı. Huck güneş teknolojisi ve yenilikçi Huck Solar Sistemi’nin solar panel kurulumunu nasıl iyileştirebileceğine dair daha fazla bilgi için sitemizi ziyaret edin


 

Solar Kurulum Uygulamalarında Üstün Performans

Güneş paneli kurulumu hiç Huck Solar Sistemini kullanırkenki kadar hızlı, kolay ve daha ucuz olmamıştı. Tüm Huck bağlantı elemanları üstün güç ve tutma performansı sağlayan montajı kolay ve hızlı ürünlerdir.   Bu bağlantı elemanları da kanıtlanmıştır. 100 milden hızlı esen rüzgarlarda bile dayanıklı olduklarını kanıtlamışlardır.

 

 

Basit Güvenilir Kurulum

Huck bağlantı elemanlarını etkili bir şekilde monte etmek için az bir eğitim gerekir. Ek olarak,  doğru montaj denetimi için hızlı bir görsel kontrol yeterlidir.

 

Güç ve Titreşim Direnci için Tasarlanmıştır

Titreşime karşı direnç göstermesini sağlamak için HuckBolts®lar birkaç tasarım özelliğine sahiptir.    Geleneksel somun ve cıvata uygulamalarında somun ve cıvata dişleri arasındaki boşluklar, yüksek titreşim altında gevşer. Huck Bolt’un çivisi somunun dişleri arasına sıvandığı için bu problemli boşluklar ortadan kalkar.  

Huck marka bağlantı teknolojisinin titreşime karşı gevşemediği kanıtlanmıştır. Bu Huck Boltların kontrole, tekrar sıkmaya gereksinim duymadığı, zaman ile para tasarrufu sağladığı anlamına gelir.

 Huck bağlantı elemanları,geleneksel somun ve cıvatalara kıyasla daha fazla tutunma çapı sağlayan sığ kilit oluklarına sahiptir. Sonuç, %30 ek kesit alanı ile geleneksel somun ve cıvatalara kıyasla 5-10 kat daha dayanıklı uygulamalardır.

 

GÜNEŞ UYGULAMALARI

Huck bağlantı elemanları, farklı güneş enerjisi kurulumu seçenekleri için rakipsiz kurulum hızı ve titreşim direnci sağlayacak şekilde hassas tasarlanmıştır. Bu ürünler 30 ila 40 saniyede uygulanan geleneksel bağlantı elemanlarına kıyasla 1-2 saniyede monte edilecek şekilde tasarlanmıştır. Ek olarak kendinden topraklamalı Huck bağlantı elemanları, geleneksel çok parçalı topraklama montajlarının yerine kullanılmaktadır.

Bu Huck bağlantı elemanları 100 mili aşan rüzgarlarda titreşime dayanıklı panel ve çerçeve birleşimi sağlar. Son olarak bu bağlantı elemanları kurcalama önleyici tasarımları sayesinde değerli PV panellerinin güvenliğini arttırmaktadır.

 

YEŞİL ENERJİ

Arconic bağlantı sistemleri yüksek kaliteli, güvenilir, yüksek performanslı, özellikle güvenliğin öncelikli olduğu uygulamalar için bağlantı elemanları sağlayan küresel bir üreticidir.

Arconic bağlantı sistemleri ,hareket, titreşim, paslanmanın önemli bir güvenlik kriteri olduğu yeşik enerji yapı ve ekipmanlarında kullanıma uygun bir ürün grubu içermektedir . Arconic bağlantı sistemleri yenilenebilir enerjinin geliştirilmesi ve kullanımının yaygınlaşmasını motive eden,  yeşil enerji pazarında kullanılan bağlantı çözümlerini sunan onyılları aşan deneyime sahiptir. Arconic bağlantı ürün grubu, kalıcı kilitli somun, kör perçin, yeniden kullanılabilir kilitli somun, kolay erişimli hızlı bırakılan ve tamamı Arconic bağlantı sistemleri kalitesi sözü veren ürünleri içerir.

Yüksek Gerilim Hattı Kulesi

Arconic bağlantı sistemlerinin titreşime dirençli, yüksek dayanıklı, kilitleme özellikli ürün grubu, özellikle Huck markalı ürünleri; yüksek gerilim hattı kuleleri ve benzer büyük metal yapılarda kullanım için uygundur. Tipik uygulamalar, ana metal çerçeve kirişleri ve destek kirişlerinin sabitlenmesini içermektedir.


 


Fotovoltaik Çerçeveler 

Fotovoltaik çerçeveler, panellerin güvenli şekilde desteklenmesi, titreşim dirençli, hırsızlığı önleyici kurcalamaya karşı dayanıklı, çöl gibi aşırı sıcak ortamlara, paslanmaya dirençli bağlantılar gerektirir. Tüm bu gereksinimleri karşıladığı için Arconic bağlantı elemanları çok popülerdir.

 

Motor Yeri ve Bıçak

Yeşil enerji endüstrisinde muhtemelen en kritik güvenlik uygulamaları, ekipmanın yüksekliğinin ve hareketinin güvenliği kritik önemde olan rüzgar türbinlerinde bulunur. AFS bağlantı elemanları, kule çerçevesi ve  motor bıçaklarını sabitlenmesinin de dahil olduğu rüzgar türbinlerinin güvenliğinin sağlandığı çok sayıda uygulamada kullanılmaktadır. AFS, rüzgar kulelerinde yaygın olarak kullanılan güçlü kompozit malzemelerin sabitlenmesinde kullanılan özel bağlantı elemanlarına sahiptir.

 

Hidro-Elektrik Boru
AFS bağlantı elemanları ayrıca ayrı ayrı hidroelektrik boru parçalarını sabitlemek için düzenli olarak kullanılır. Bu tür ekipmanlarda sızıntı olabileceği için AFS bağlantı elemanları, bölümler arasındaki birleşimin, kurcalamaya ve hırsızlığa karşı korumanın yanı sıra güvenli ve güvenilir olmasını sağlamak için yüksek performans sağlar.

Monolitik Kule

AFS serisi ayrıca monolitik kuleler gibi büyük yapılarda kullanım için uygundur. Monolitik kulelerdeki en önemli uygulamalar, büyük silindirik gövde birimlerini birbirine bağlamayı içerir. Bu güvenliği kritik uygulama aralığı için kilitli civatalar ve / veya kilitleme somunu mükemmeldir.

Parabolik Oluk Çerçeve

Parabolic oluk çerçeveleri, çöl ortamlarının zorlu ihtiyaçlarını karşılayabilen bağlantı elemanları gerektirir. Panelleri desteklemek için, ünitenin hareketine izin veren titreşime dayanıklı ve hırsızlığı durdurmak için kurcalamaya karşı emniyetli olmaları gerekir. AFS bağlantı elemanları tüm bu gereksinimleri karşılayabilir ve bu tür uygulamalarda çok popülerdir

 

Copyright © 2015 Onurfix.com.tr