Blog

25 May
Kaynak Saplama Aletleri ve Kullanım Alanları

Kaynak Saplama Aletleri ve Kullanım Alanları

Kaynak saplama, bir bağlantı elemanı veya özel şekillendirilmiş somunu bir metal parça ile kaynatmak için kullanılır.  Kaynak saplama işlemi,  birleştiren metal yüzeyler arasında kuvvetli bir bağlantı oluşturmak için kullanılan tek adımlı bir işlemdir. Kaynak saplama aletleri M3 – M22  kaynak saplamalar için  kullanılabilir.

Onurfix, Demiryolu Sektörüne de Hizmet Veriyor

Onurfix Genel Müdürü Onur Ertan, demiryolu sektörüne lokomotif ve vagonların imalatında kullanılan ağır hizmet perçinleri, lokomotif motor kapaklarının montajı için teleskopik raylar, elektrik panolarında kullanılan kilitler, menteşeler, vagon iç dizaynında perçinler, kilitler ile hizmet verdiklerini belirterek; firmaları hakkında şu bilgileri verdi.

 -Onurfix hakkında bilgi verir misiniz?

Onur Ertan: Onurfix, 1984 ...

17 May
Klips

Klips

Günümüzde üretim maliyetlerini ve zamanlarını azaltmak için farklı endüstrilerdeki firmalar alternatif bağlantı elemanları aramaktadır. Bu tarz ihtiyaçları karşılamak için klipsler ideal bir çözümdür. Onurfix, uygulanmaları kolay, farklı malzemelerde kullanılabilen klipsleri metal ve plastik çeşitleri ile geniş bir yelpaze ile piyasaya sunmaktadır.

Klipsler

Perçin Bağlantıları

Perçin;İki yada daha çok levhayı birbirine sökülemeyecek bir biçimde bağlamak için üstlerinde bulunan veya açılan deliklerden geçirilip iki ucuna çekiçle vurularak şişkinleştirilmiş yuvarlak metal çubuklardır.

Perçinler çok çeşitli ham madde türleri, ölçüler, değişik şapka (kafa) türleri ve kaplama seçenekl...

23 July
Ürün koruma ve saklama

Ürün koruma ve saklama

OnurFix’te müşteriye saygı, ürüne saygı ile eşdeğer tutularak üretilen her bir parça satış sonrası destek kapsamında depolanır ve korunur. Teknik bir ürünün teslimat kapsamında yer alan yedek parçalarına veya aksesuarlarına tekrar ihtiyaç olması ya da arızalanması halinde bunları OnurFix’ten süresiz olarak yeniden temin edebilirsiniz.

OnurFix&rsqu...

23 July
Ürün temizlik ve bakım işlemleri

Ürün temizlik ve bakım işlemleri

Onurfix olarak benimsediğimiz çok aşamalı memnuniyet programının bir parçası da satış sonrası hizmetlerdir. Ürünlerin kullanım ömrü süresince verilen tamir, bakım ve uygulama desteğiyle müşteri memnuniyeti üst seviyelerde tutuyor, size en hızlı çözümleri öneriyoruz. Onurfix’in uzman ve profesyonel kadrosu satış sonrası ürün temizlik ve bakım periyotlarında da yanınızda yer alır. Müşterilerimize satış s...

image-1 image-2 image-3

ONURFİX BÜLTEN ABONELİĞİ

Şirketimiz ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize kaydınızı yaptırabilirsiniz.