Blog

Değerli Müşterilerimiz,Yıl sonu depo sayımı dolayısı ile 24 - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında depomuz kapalı olacaktır.

Bu tarihlerde depodan mal çıkışı olmayacak ve 2 Ocak 2019 tarihine kadar fatura kesilmeyecektir.

Sipariş ve stok takibiniz için bilgilerinize sunarız.

Blog

21 February
Kaynak Saplama Uygulamaları

Kaynak Saplama Uygulamaları

Kaynak Saplama Uygulamaları: Kaynak Saplama Ne İçin Kullanılabilir?

Saplama kaynağı, bağlantıların metal levhalara tutturulması için çok yönlü bir işlemdir. Kaynak saplamaları kullanarak, operatörler otomatik veya manuel olarak üstün mukavemetli kaynaklar oluşturabilir. Sonuç olarak, birçok saplama kaynağı uygulaması mevcuttur. Saplamaları bağlamak için saplama kaynağının k...

02 November
Yeşil Enerji Uygulamaları İçin Sabitleme Çözümleri

Yeşil Enerji Uygulamaları İçin Sabitleme Çözümleri

The Huck® Güneş Sistemi

Güneş paneli kurulumunun benzersiz gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanan Huck® Solar System ™, hız ve doğrulukta çığır açtı. Özel bağlantı elemanları ve montaj aletlerini içeren geniş ürün yelpazesiyle bu sistem, anahtar teslim panel kurulumu sağlamaktadır.

Huck Gün...

30 July
Southco İtfaiye Araçlarının Güvenliği Konusundaki Korkuları Söndürüyor

Southco İtfaiye Araçlarının Güvenliği Konusundaki Korkuları Söndürüyor

Birleşik Krallık'ın en büyük itfaiye teşkilatlarından biri ve tasarımda uzman olan Pickup Systems'ın ortak çabası, küçük itfaiye araçlarındaki kilitleme sistemlerinin karmaşıklığını azaltmak ve aynı zamanda araçlarının güvenliğini arttırmaktı. Bu çalışmada,  özel araçların üretimi ve özel araçlara güvenli kilitleme ve kilitleme için bir trend belirleyici...

04 May
Kilit Menteşe Seçiminde Sorulması Gereken 5 Soru

Kilit Menteşe Seçiminde Sorulması Gereken 5 Soru

 

Kilit ve menteşe seçiminde iyi dizayn edilmiş parçalar çoğunlukla dikkate alınmaz. Bunun sebebi öncelikle iyi çalışan ürün doğal olarak kusurlu çalışandan daha az dikkat çeker. İkinci sebep, yüksek kalitedeki parçaları oluşturan dizayn detayları son kullanıcı için çok dikkat çekici bir konu değildir. Şu gözlem birçok donanım bileşeni için kes...

16 April
Hortum Kelepçeleri ve Kullanım Alanları

Hortum Kelepçeleri ve Kullanım Alanları

Bağlantı elemanları sektörünün lideri Onurfix; Hortum Kelepçe grubu ürünleri bünyesine  katarak ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Günümüzde pratik çözümler sunan kelepçe çeşitleri, geniş bir kullanım alanı ve sağlamlık vadediyor. Kelepçe  grubu ürünleri ısıtma-soğutma sistemleri, egzoz sistemleri, yolcu güvenliği sistemleri, direksiy...

25 May
Kaynak Saplama Aletleri ve Kullanım Alanları

Kaynak Saplama Aletleri ve Kullanım Alanları

Kaynak saplama, bir bağlantı elemanı veya özel şekillendirilmiş somunu bir metal parça ile kaynatmak için kullanılır.  Kaynak saplama işlemi,  birleştiren metal yüzeyler arasında kuvvetli bir bağlantı oluşturmak için kullanılan tek adımlı bir işlemdir. Kaynak saplama aletleri M3 – M22  kaynak saplamalar için  kullanılabilir.

Onurfix, Demiryolu Sektörüne de Hizmet Veriyor

Onurfix Genel Müdürü Onur Ertan, demiryolu sektörüne lokomotif ve vagonların imalatında kullanılan ağır hizmet perçinleri, lokomotif motor kapaklarının montajı için teleskopik raylar, elektrik panolarında kullanılan kilitler, menteşeler, vagon iç dizaynında perçinler, kilitler ile hizmet verdiklerini belirterek; firmaları hakkında şu bilgileri verdi.

 -Onurfix hakkında bilgi verir misiniz?

Onur Ertan: Onurfix, 1984 ...

17 May
Klips

Klips

Günümüzde üretim maliyetlerini ve zamanlarını azaltmak için farklı endüstrilerdeki firmalar alternatif bağlantı elemanları aramaktadır. Bu tarz ihtiyaçları karşılamak için klipsler ideal bir çözümdür. Onurfix, uygulanmaları kolay, farklı malzemelerde kullanılabilen klipsleri metal ve plastik çeşitleri ile geniş bir yelpaze ile piyasaya sunmaktadır.

Klipsler

Perçin

Perçin;İki yada daha çok levhayı birbirine sökülemeyecek bir biçimde bağlamak için üstlerinde bulunan veya açılan deliklerden geçirilip iki ucuna çekiçle vurularak şişkinleştirilmiş yuvarlak metal çubuklardır.

Perçinler çok çeşitli ham madde türleri, ölçüler, değişik şapka (kafa) türleri ve kaplama seçenekl...

23 July
Ürün koruma ve saklama

Ürün koruma ve saklama

OnurFix’te müşteriye saygı, ürüne saygı ile eşdeğer tutularak üretilen her bir parça satış sonrası destek kapsamında depolanır ve korunur. Teknik bir ürünün teslimat kapsamında yer alan yedek parçalarına veya aksesuarlarına tekrar ihtiyaç olması ya da arızalanması halinde bunları OnurFix’ten süresiz olarak yeniden temin edebilirsiniz.

OnurFix&rsqu...

image-1 image-2 image-3

ONURFİX BÜLTEN ABONELİĞİ

Şirketimiz ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize kaydınızı yaptırabilirsiniz.